Březen 2015

proč nám to děláte

30. března 2015 v 19:11 | ahoj1200

nám ti děláte???Plačící

Ahojte dnes tu máma trochu smutnější téma.
Nedávno jsem četla článek o jedné fence ale bohužel ji nepomatuju
už název stránky ale použila jsem toto téma na referát a tak jsem se rozhodla napsat článek i vám. Ale to nebyl kopirajt tak jsem přidala něco svého jinak jedná se o fenku dole na obrázku.

Jak dlouho byla roztomilá mále fenka křížence uvázaná ke svodidlu, se můžeme jen dohodovat. Týden?14 dnů? Když jí přivezli do útulku, byla nejen vystrašená, ale také úplně vyhladovělá a žíznivá. Měla zlomenou jednu nohu, pravděpodobně se zamotala do obojku, na kterém byla připoutaná. Majitelé psů, koček nebo KRÁLÍČKU mají čím dál krutější nápady, jak se svých nechtěních miláčku zbavit: kočky vyhazuji do kontejneru, psy nechávají v lese…. Právě po vánocích je v útulnách nejvíc plno. Spousta lidi totiž vůbec nemá představu co to obnáší mít doma zvíře. A když dostanou chlupáče jako dárek a po pár dnech mají péče o něj dost, končí většinou zvířátko útulku, v tom horším případe ho nechají někde přivázané nebo ho postí jen tak ven.

Někteří mají najednou spoustu důvodů proč už zvířátko nemůžou mít.
Bud se znenadání objeví alergie nebo ne ně zvíře, podle jejich slov ničeho nic zaútočilo. Anebo prostě jen neví s novým členem rodiny budou dělat, když budou muset byt v práci nebo pojedou na dovolenou. Přitom kvůli dělené se nemusí svého čtyř nového kamaráda zbavovat. Existuje řada penzionu pro zvířata, kde je o ně po dobu nepřítomnosti paničku dobře postaráno, a pak si ho zase bez problému vyzvednete. Přes den, kdy rodina není doma, je zase možné využít psí školky nebo se domluvit z nákým sousedem, aby pejska vyvenčil.

Velký problém je ilegální prodej
Někteří prodejci nabízejí na internetu mnoho malých štěňátek za výhodné ceny, některé se třeba prodávají u benzínek nebo na náměstí. Problém ale je, že tato zvířata byla předčasně odebrána od svých matek, mají slabý imunitní systém a nejsou vycvičená. Žijí v otřesných podmínkách a mohou mít genetické vady, být vážně nemocná a během prvních měsíců života zahynou. Právě česká republika často slouží jako množírna psů, kteří pak putují do dalších zemí Evropy. Pokud by si vybíral/a zvířátko k vánocům je tedy potřeba se zaměřit na kvalitu chovné stanice!

Co dělat když člověk najde opuštěné zvířátko???
Pokud je zvíře zraněné, kontaktujte nejbližší záchranou stanici.
Kdyby šlo o neagresivního malého pejska nebo kočku, můžeš je odvézt di útulku ale lepší je zavolat policii, která zařídí, aby bylo o nalezence dobře postaráno. P žádném případě se nikdy nepokoušejte chytit volně pobíhajícího psa který by mohl být agresivní riskuješ tím že tě zraní.

Pro a proti
1:můžeš so o zvíře starat??psi a kočky se dožívají 15 až 10 let tak dlouho budou na tobě závislí
2: jsi alergik na zvířecí srst?
3: zvířátko stojí peníze : krmivo podestýlka… domluv se z rodiči
4: tvoje rodiče by měli rozhodnou jestli si můžeš zvířátko pořídit pokud ti nebylo 18 let.

tak to je vše a zatím čau


DJ

29. března 2015 v 15:25 | ahoj1200

Dnešní článek bude na téma DJ a povíme si něco o 7 DJJako první: Calvin Harris

Calvin Harris (30) tenhle kluk ze Skotska zabodoval písní: We Found leve s rihanou (26) za své vystoupení si klidně řekne až milion dolarůDruhý je David Geutta (47) tenhle DJ nám posílá z Francie hity jako sexy bitch nebo turn me on

V soukromém životě vychovává se svou ex dvě děti syna tima(10) a dceru angie(7)Třetí je tu skrillex (26): PROSÍLÁ pozdravy z Kalifornie! Tenhle Američan získal už šest cen Grammy a uchvátil nás s deep dubstep tunesJako čtvrtý je tu afrojack (27) tenhle Holanďan se už v pěti letech učil na klavír a dnes nám posílá do oušek songy jako DynamitePátý je deadmaus (33) obchodní značkou tohoto Kanaďana je temná verze kostýmu Mickeyho Mause.

Jeho songy jsou třeba ice agePak je tu Robin Schulz (27) tenhle borec je z německého osnabucku a jeho asi nej song je Prayerin spíše remix
A jako poslední tu mám avicii(25) je skvělé že umí produkovat cool tracky.

Nezapomenutelný song z roku 2013 Wake Me upTak to je vše a čau

HOT NEWS

29. března 2015 v 0:36 | ahoj1200

Ahoj mám tu provás 3 upoutavky na filmy které nedavno proletěli kiny a možná ještě litají1 film: popelka

Klasický příběh popelky znovu ožívá v moderním kabátu. Mladá Elka(Lily James) zůstává po smrti tatínka sama se zlou macechou(Cate Blanchett) a jejími dvěma dcerami Anastásií(Holliday Grainger)

Drezele (Sophie McShera).A je Jasné že to s nimi nemá jednoduché!Jaká by to byla ale pohádka, kdyby se v ní neobjevil krásný princ a kouzelná vila Kmotříčka, díky kterým smutný život Elky změní v happy-end…… Film přišel do kin 19.3.2015

Já jsem na popelce byla v kině a je to hodně dobrý film.
2 film: rezistence

Milovníci akční Sci-fi Divergence se můžou těšit na další lahůdku pokračování s názvem rezistence. Znovu se setkáme z hlavní hrdinkou tris (Shailene Woodley) po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a hrozí válka. Tris se musí opět rozhodnou a přijmout by výhrady svou divergentní identitu. Provázet jí bude čtyřka (Theo James), v roli beatricina staršího bratra caleba se opět objeví Ansel Elgo

Film vyšel do kin 19.3.2015

Na rezistenci jsem byla taky v kine z kamarátkama a líbyle se nám to3 film: divočina

Cheryl(Reese Witherspoon) má už všecho dost prožila si závislost na heroinu, její láska je v troskách a ona už neví, kudy kam…. A tak se rozhodne k šílenému kroku: vydá se na víc než tisíc kilometrů dlouhý výletna Pacific Crest Teail, který setahne po hřbetech hor. Srovnává si myšlenky, vzpomíná na svou matku Bobbi i svého ex a doufá že jí dobrodružná cesta dodá novou sílu..

Tuhle pouť- která byla natočená podle skutečnosti, mochli ste jí sledovat v kinech od 5.3.2015 .

Na divočině jsem nebyla ale vydělá jsem jí v angličtině skoro každé páté slovo jsem musela hledat ale skoukla jsem to a film byl hodně zajímavý .Tak a to je vše já se s vámi loučím a čau Smějící se

anketa

28. března 2015 v 11:34 | ahoj1200
hlasujte děkujiMrkající
(rozkliknete napis ankete)

recenze

28. března 2015 v 11:20

Ahoj dnes tu máme první recenzi a to na film ten kdo stojí v koute
V anglickém nazvu je to: perks of being a wallfower, the
Film se řadí do žánru drama/romantika
Byl natočen v USA v roce 2012 a má 103 minut(nepodstatná informace)
K tomuto filmu vyšla i kniha která má moc hezkou obálku ale já osobně jsem jí ještě nečetla.

obsah film


Trochu sem si víc vyhrála, z popisem filmu a proto to měním

Film vypráví o mladém klukovi který se stěhuje z jeho rodného města protože se mu zabil nejlepší kamarád.

V novém městě nastupuje do prvního ročníku střední školy. Kde si hláda kamarády.Na hodině v dílnách si patrik děla srandu z učitele kelechnera a kamoši a ostatní mu začnou říkat nijaku, a jediní Charlie ho oslovuje Patrik. Při fotbalovém zapase se z nich stanou přátele. Patrik má nevlastní sestru která se jmenuje sem a Charlie se do ni bezhlavě zamiluje. Po fotbale jsou na do baru. Když Čarlí přihází domů jeho sestra je v pokoji z klukem ohonem Derekem který jí dá facku ale Charlie to vidí ale jeho sestra řekne ať to nikomu neříká. Druhý den se koná ples kde se Charlie konečně trochu odváže po tanečním se de na party kde se Charlie pořádně zhulí koláčkem z marihuany. Načapí Petrika jak se libá z jiným klukem a Sam se dozví že jeho kamarád je mrtvý.

A pak už do de tak že jednou je nahoře a jednou dole začíná hrát v divadle a Sam pomáhá z učením aby se dostala na školu a tak se do ní pomalu zamilovává pak začne hodit z buddhistkou kterou ale vůbec nemiluje ale přesto se sni vyspí. Hraju hru a on políbí Sam pak se spolu vůbec nebaví až pak když Petrik dostává přes Dršku tak se ho Charlie zastane. Pak je vše přestarém zase jsou kamarádi .

Sam obdrží dopis ze ji na školu přijali a odjíždí. Patrik tež odjíždí jeho bratr má zapas a sestra je na škole v Anglii. Pak se stene něco co asi nikdo nečekal chrlimu asi trochu hrábne a mysli si že zabil tetu .a tak volá sestře že umřela kvůli němu a tipne to, ta okamžitě vola policii ale to už je pozdě chrlie si stejně žili podřezá a skonči v nemocnici a pak v blázinci. Po roce se Sam a Petrik vrací a jdou bařit

Sam a chrlie spolu začnou hodit.


Tento film velice doporučuji je úplně boží a i když nemate rádi romantiku tak si to puste stoji to zato

Tak doufam že jsem vas nalákala a zatím čauky Smějící se
knížka:filmy:

stezka susice

27. března 2015 v 21:43 | ahoj1200
Ahoj jak asi spíš nevíte tak jsem z adou(chybí tam čárky a háčky ale to je schválně ) blog má ale ještě tam nemá ani jeden článek ale odkaz dám: mojí BFF vyrazily na in-line.

Jasně že já měla in-line pučení od tety kolečka velký a ke všemu rozbiti zapínání a nestala jsem na to asi tak 1 rok takže úžasný, ale vraťme se na začátek. Ještě museli ještě do školy ale po škole jsme hned vyrazili ok ještě jsme byli na oběde byl řízek mnamy.

A pak už rovnou na Santos.

Hned na začátku sem hodina hubu a pak ještě skoro u konce zpátky jsme jela jen kousek a pak jsem to vzdala zasraný brusle a šla jsem v ponožkách :-D

No jo no celá já

Pak jsme měli ještě čas tak jsme si sedli na fufkách.

A pak už je na spinning ale nehorázně mě bolí prdele :-D

Tak doufám že jsem vám přiblížila dnešek chtěla jsem udělat sestřih ale nebil čas tak aspoň foto.

A na mojí stránce na fb misa sebelikova je odkaz na hlasování kapel a moje kámoška tam je tak prosím hlasujte dívka roku se její píseň jmenuje

Tak ahoj

foto:

in-line

25. března 2015 v 19:31 | ahoj1200

Ahoj dnes tu máme další článek o sportu. Psala jsem už článek o longboardu a dnes o in-line.

Tento sport určitě každý zná mě in-line strašně baví a patří mezi moje nej sporty. Jinak jsou to kolečkové brusle kdo by nevěděl.

Obrovská výhoda je že v Sušici máme dráhu na in-line a vede až do Dlouhý vsi.

Já svoje in-line zatím nemám protože mi bili mali a tak jsme je dali pryč a nové jsme zatím nekouzpili protože je nemaj skoro nikde skladem.

Tento sport je hodně vlastně úplně stejný jako bruslení na lede akorát že mají kolečka. :-D

A většina bruslí už má převod přehoz z kolečkových na led a obráceně obrovská výhoda

Už mě nic nenapadán protože vím že všichni znáte tento sport

Takže čau.Usmívající se

líčení

23. března 2015 v 18:46 | ahoj1200

Ahoj

Tak dnes dáme článek o líčení na jaro a já to spojím tak trochu z mým děním líčením tak dem na to. Já osobně se líčím stejně od jaro do zemi, jen měním barvi na jaro teda doporučuji: světlejší mekaup pokud ho používáte já ho používám jen ta kruhy pod očima a jen bb krém od mixy
pudr od mis porty v o jeden odstín tmavší než je moje plet.

Linky používám jen černě a občas stříbrné jinak doporučuji gelové od rimel londn
stíny na jaro používám meruňkově z palety od essence

a do koutku nanáším bílí stín též z paletky od essence a zakončím to řasenkou od rimele london rock

velice doporučuji a na rty od rimel londn obyčejný spíše jen trpitivý

To je vše a čau.Smějící se

moda

22. března 2015 v 13:46 | ahoj1200

Ahojte

Tak dnes si dáme trochu módi a to módy na jaro jak víte tak nám už začelo jaro i když to tak venku nevipadá dem na to (jenom je to obrázkoví)
takový jen nápady

zetmění a jaro

20. března 2015 v 23:32 | ahoj1200

Dne jsme okolo 10 hodiny mohli vidět zatměni slunce a to docela dost velké vědci tvrdí že to bylo největší zatměni slunce nebo něco takových ale to je fuk. Já jsme bohužel byla ve škole takže jsem toho moc neviděla takže doufám že aspoň někdo z vás si toužil. Zatmění slunce je že měsíc překryje slunce něco na ten způsob. také dneska nam zacelo oficiálně jaro. slunce nám svítilo celý den teda tady v Sušici jo já jsem si den užila a doufám že i vy je to hodně krátký článek vím Smějící se