mysty

5. dubna 2015 v 17:52

Ahojky

Nedávno jsem si koupila katalog a tam jsem našla velice zajímaví článek a to 2 příběhů, některé byli pravdivé a jiné smyslené a zaujalo mě to na tolik že mě napadlo o tom napsat blog DEM NA to?!

(je jich tam 5 ale já jsem dam je 2+aplikaci)

Peněženka

Duhové nejsou, říkala jsem si sama pro sebe, když jsme si zkracovala cestu přes hřbitov. Jdu totiž totiž zase pozdě. Všechno je to jen moje bujná fantazie, uklidňuji se. Těsně před odhodem ze hřbitova se podívám na zem a tam leží peněženka. Váhově jí zvednu a utíkám k výhodu. Uf všechno dobře dopadlo. Dokonce jdu docela na čas. Dorazila jsem domů a v mém pokoji jsem peněženku začala prozkoumávat. Místo bankovek co platí dneska jsem v ní překvapivě našla peníze, které už dávno neplatí. Taky tam byla fotka holky a kluka, jak se usmívají do objektivu. A ještě tam byla občanka ze jménem a adresou. Její majitelka musela být v mém věku. Další den jsem se rozhodla že peněženku dojdu vrátit. Když jsem došla na uvedenou adresu, čekal na mě šok: nějaká žena otevřela. Jakmile uviděla v mých rukou peněženku, tak začela brečet. Ta totiž patřila mé dceři, které před 20 lety umřela při autonehodě.

Anna 16

Koňské kopyto

V pohodě jsem spala ve své posteli. Najednou mě probudil nějaký divný zvuk. Musela jsem na chvíli soustředit, než jsem byla schopná rozpoznat, že jde o klapot koňských kopyt. A přesně v tom okamžiku jsem se kdy jsem se chtěla podívat, odkud se zvuk bere, všechno najednou ztichlo. Další den jsem zažila největší šok mého života: můj bratr umřel. Stalo se to za nevysvětlitelných okolností. Nastala další noc a já stala nemohla uvěřit tomu co se stalo. A pak se to ozvalo znovu. Klepot koňských kopyt mě vytrhl ze spaní. Další den zemřel můj otec ze stejných neznámých okolností jako bratr. Další dny jsme ze svou mámou prožily jako v transu. Žily jsem vedle sebe. Neschopné spolu promluvit. Jednou večer jsme spolu seděli u stolu a večeřeli. Najednou my vypadla lžíce z ruky. Když jsem se pro ní shýbla pod stůl, stočil se můj pohled na nohy mojí mámy. Ztuhla jsem hrůzou. Místo jedné nohy měla moje máma krvavé koňské kopyto…


Angelina 15Aplikace

Co umí?? Po ránu býváš nabručená?? Nebo nerada vzdáváš?? Pak si stáhněte aplikaci monsta wecka

Je to jak na iPhone tak na android a zcela zdarma a je to úplně boží velice doporučuji

A jedná se o malou příšerku která tě ráno vzbudí.

Tak doufám že jsem vás postrašila i když by se to spíše hodilo na Halloween než na velikonoce ale proč ne tak zatím čau

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama