smí tohle rodiče

4. dubna 2015 v 17:17 | ahoj1200

Ahoj dnes jsem si pro vás připravila článek z názvem smí tohle rodiče1:smí rodiče trestat bitím???

Ne a to bez výjimky! Přece máme právo na výchovu bez násilí. Tělesné, duševní zranění a ponižování je proti zákonu.2: můžou rodiče dávat domácí vězení??

Ano, dokud ti nebylo 18 let. Ale samozřejmě to rodiče nesmí přehánět. Domácí vězení je třeba zákaz na párty a ne zamykání v pokoji.3:můžou rodiče zakázat kontakt z přáteli???

Ano, ale jen když jsou pro tebe tvoji přátele nebezpeční třeba když berou drogy. Ale pokud je jim tvoje kamarátka-kamarát nesympatický tak to není důvod proč by ste se nemohly vidět.4:můžou rodiče nutit a bychom pomáhaly v domácnosti??

Ano, jde vlastně o protislužbu rodičům za to že se o nás starají a měl/a by si sám/a chápat že to všech to nemůžeš nechat na rodičích.5:můžou mi rodiče kompletně zatrhnou kapesné??

Ano, nemáš žádný zákon nárok na kapesné, ale můžeš rodičům vysvětlit že se takhle můžeš naučit zacházet z penězi.6:smí rodiče říkat jaké oblečení mám nosit??

Minisukně volné břicho… rodiče ti to zakázat můžou pokud ti nebylo 18 let. Ale nesmí to přehánět.7:můžou rodiče zakázat abych měla kluka??
ne, ale nezapomeňte že sex je až od 15 let.Tak to je vše a zatím čau
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama