hot newts

31. srpna 2015 v 19:59 | ahoj1200 |  filmy
Ahojky dneska jsi dáme hot news
DEME NA TO!

Začneme DVD
Na DVD nám vyšla láska jako blázen: když bylo Conradovi 11 let, rodiče se sbalili a odjeli na dvacet let do Paříže, zatímco starosti o Conrada nechali na personálu luxusního newyourského hotelu. Teď je Condradivi přes 30 let a jeho život je plný filmování a bezstarostnosti- dokud se rodiče nerozvedou a jemu neskončí pravidelný přísun peněz .Conrad se stěhuje ke svému nejlepšímu příteli Dalynovi a brzy se zamiluje do jeho holky Beatrice. Jak tenhle milostný trojúhelník dopadne?(tyhle film moc nemusím ,,milostný trojúhelník´´ takže jsem to neviděl)

A pak je tu rezistence: nevyzuje na divergenci. Hlavní hrdinka Tris a čtyřka jako psanci bojují s nelítostným systémem… najdou spojence, aby vytvořili armádu, která se postaví jejich pronásledovateli??


Pak je tu kino
Vykolejená: tahle romantická komedie nás seznámí s žurnalistkou Amy která si užívá nezávazného života a rozhodně nestojí o romantický dlouhý vztah- dokud ovšem při jedné reportáži napotká Aarona. Tenhle sportovní lékař je fešák a navíc ještě milý a Amy se do nej navzdory svým předsevzetím zabouchne….


Amy: britská zpěvačka Amy Winehouse měla nezaměnitelný hlas, kterým uhranula miliony fanouškou po celém světě. Vedle talentu a slávy byl její život také plný závislosti a depresí zemřela 27 letech na otravu alkoholem její osud přibližuje dokument který momentálně běžá v kinech


We are your friends: ctižádostivý 23 letý DJ cole (zac efron) se snaží se svýma kamašema udělat hit, se kterým zaboduje na elektronické hudební scéně v L.A, a stane se slavným pod křídla jsi ho vezme postarší zkušení DJ, jenže vše se zamotá, když se Cole zabouchne do jeho přítelkyně Sophie. Cole si musí vybrat mezi láskou, přátelstvím a kariérou.. Hudební romantické drama bude k vidění v kinech 3 září.


Labyrint: zkoušky ohněm: Když Thomas a jeho kamarádi dokázali uniknout z vražedného labyrintu, doufali, že se dokážou vrátit ke svým starým životům. Nemohli se ale splést víc. Místo svobody je čekal pouhý postup do druhé fáze zkoušky připravené organizací Z.L.S.N. Pro Thomase a ostatní přeživší Placery z labyrintu tak běhání zdaleka nekončí. Jejich další útěk je zavede na Spáleniště, nejvíce sežehnutou část planety, krajinu plnou nepředstavitelných překážek. Sluneční erupce sežehly Zemi na popel a proměnily ji v pustinu. Světové vlády se zhroutily - a s nimi i řád a právo. Rozpadajícími se troskami měst teď bloudí takzvaní "raplové", lidé pokrytí hnisajícími ranami, které nakažlivý virus dohnal za hranu příčetnosti. Jejich jediným cílem je najít cokoliv živého, aby se nasytili. Thomas a jeho přátelé musí rychle najít bezpečné útočiště a organizace Z.L.S.N. se stará o hlavně to, aby jim šance na přežití nastavila v jejich neprospěch. Placeři se ale dokáží spojit s bojovníky odporu, zasáhnout vrchní velení Z.L.S.N. a odhalit tak další šokující plány, které si pro ně společnost přichystala. Thomase čeká tvrdá zkouška ohněm. Skutečně se někde uvnitř v jeho hlavě skrývá tajemství, které je zachrání?
(na tenhle film se mega těším )

Seriály:
Limitless
Izombie

To je vše a zatím čaukýýýýs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama