Září 2015

moje nej knížky seriály filmy a hudba

26. září 2015 v 21:07 | ahoj1200
Ahojky
Tak jsem se rozhodla udělat takou krátkou sérii a vím že spousta lidí třeba nebudou zajímat knížky tak do rozdělím aby jste si mohli přečíst co vás zajímá. Byla bych ráda kdyby to taky někdo napsal neb třeba natočil na youtube když tak mi dejte odkaz dolů ráda se kouknu nebo přečtu často nevím na co se kouknout. Bude se snažit aby dneska vyšly aspoň něco z téhle serie a zbytek dopíšu zítra

Jak to postupně vyjde:
1: knihy
2: filmy
3: seriály
4:hudba
čaukýýýs
Otázka: chtěly by jste někdy nějaké Creepypasty??

maze runner foto

24. září 2015 v 20:29 | ahoj1200
ahojky
taky máte rádi film maze runner já jo a kdo ho má rád taky tak tady mám pro něj pár fotek.
bude jich jenom 5 protože chci udělat víc dílů. jinak taky mám na tenchle film stránku na fb a té: the maze runner

GALLY

PÁNVIČKA

CHUCK

NEWT

TO JE VŠE A
ČAUKÝÝÝS

knižní typy

20. září 2015 v 17:00 | ahoj1200
Ahojky tak dneska tu máme další knižní typy

Zdají se psům sny
další publikace z pera úspěšného autora- vtipná, zábavná a poučná kniha a psychologii psů: jak vnímají svět, jastli opracnu dovedou myslet, jak se dorozumívají, jak se učí, vývoj od štěněte. mnoho zajímavostí, které se v jiných kynologických příručkách nyvyskytují.
chť mě
seržantku D. D Warremovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter jí však sokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy- Charlene je přesvědčena, že jí někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky- obě 21. ledna, obě rukou naznámého vraha. blíží se další 21 ledna a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: je Charlene obětí, nebo pachtelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty?


Spolubydlící
žě někdo vypadá jako šedá myška, ještě neznamená, že nám neudělá ze života peklo. Hledání nového spolubydlícího je pokaždé krok do neznáma. Jenomže Allie jonesová nemá jinou možnost. Vyhodila z bytu bývalého přítele Sama, protože jí připadá jako sázka na jistotu. Stydlivá šedá myška určitě nebude pouštět hlasitou muziku a nechávat na podlaze špinavé ponožky. a přece je na HAdře cosi divného. Nepokrytě Alii závidí, jak vypadá a jaký vede život A pak začnou ty obscéní telefonáty- Allie netuší, kdo jí volá, ale on zná její jméno. Potom se jí ztratí kreditní karty. A nakonec ke svému zdešení zjistí, že Hadřin šatník má naprosto stejný obsah jako ten její. Allie o tom nemá ani tušení. ale její unylá spolubydlící se s ní zdaleka nedělí jen o nájem. krvavá noční můra právě začíná...
Martan
je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi...
před šesti dny se Mark watney jeko jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď je přesvědčený, že bude první člověkem, který tem zemře. Malem zahynul v prašné bouří a zbytek jeho posádky odletěl v domění, že je mrtvý. Mark nemá
Nespavostjak odeslat zprávu, že přežil. A i kdyby se s lidmi na Zemi spojit dokázal, zásoby mu dojdou mnohem dřív, než by stačila dorazit pomoc. mark se však nevzdává. vyzbrojen pouze svým důvtipem, technickými dovednodtmi a nevyčerpatelným smyslem pro humer, který se pro něj najcennějším zdrojem síly, se pouští do tvrdého poje o přežití.
nespaost
sedmnáctiketý Parker se, jakmile usne, ocitá ve snovém světě toho, komu se naposledy před spaním podíval do očí. už to nedokáže dále snášet a pomalu umírá vyčerpáním. Pak však podká Miu, v jejímž snu dokáže usnout. Mie začnou hodit anonymní e- maily, které jí nahání hrůzu. Spojí si je s jeho nevysvětlitelným chováním a začne se mu vychýbad. jak jí jen přesvědčit, ža Parker není jejím nepřítelem?


Vím že tet vůbec nepíšu ale nevím mám nějakou krizi nic
tak to je vše a zatím čaukýýýs

Recenze na labyrint: vražedná léčba

13. září 2015 v 19:11 | ahoj1200 |  recenze
Ahojky
tak konečně jsem dokončila recenzi na labyrint: vražedná léčba tak jí tu máte tak
DEME NA TO!

Název: vražedná léčba
Autor: James Dashner
Nakladatelství: YOLI
Počet stran: 310
Anotace:
Dostali se z labyrintu přešli spáleniště. Thomas se probudí v bílé místnosti úplně sám Tereza neodpovídá a neví kde jsou jeho kamarádi. Po propuštění mu je oznámeno že mu můžou být vráceny vzpomínky, Thomas Minho a Newt odmítají si vzpomínky vrátit a plánují útěk. Tereza pánvička a ostatní utečou stejně jako Thomas a jeho kamarádi ale jsou rozděleni a Tereza a zbytek je považováni za zrádce. Odlítají do města které je prý není nakaženo erupcí. Sejdou se z jedním z placu o kterém si do nedávna mysleli že už ho neuvidí. A tam se začne taky plánovat zničení ZLISINU. (Newt je unesen z lodi po přijedu do města)
Knížka se mi mega líbila byla místi hodně smutná a hned na první stránce mi ukápla slza. Celá serie byla super vtáhla mě úplně do jiného světa a uvědomila jsem si že můžeme být rádi kde žijeme. Tuhle sérii vám všem doporučuji. Taky je už film první díl vyšel v roce 2014 a druhý díl měl tet předpremiéru.

Jinak vím že jsem tet vůbec nepsala ale začela škola pořád jsem lítala do papírnictví pro obaly a nadepisovala sešity taky jsem měli už v úterý a středa 9 hodin. Ale tet už se budu snažit psát už jsem si v tom udělala nějaký systém tak to zkusíme a uvidíme tak to je vše a zatím

Čaukýýýýs

oufit

3. září 2015 v 18:05
ahojky
tak dneska jsem pro vás vymyslela oufit do školy. tak
DEME NA TO!

foto článek

1. září 2015 v 10:50 | ahoj1200
Ahojky
Tak co jak jste přežily první školní den?? Já jo ale už tet mě ta škola nebaví. Tak dneska se zaměříme na Pula Weslei tak DEME NA TO!

Info: hodně se toho tet změní máme strašně blbej rozvrh takže ještě nevím jak to udělám:-)
A pak bude články z tematikou škola budu asi 4 ale to nevím.

tak to je vše a chodně štěstí ve škole a zatím
čaukýýýs