knižní typy

20. září 2015 v 17:00 | ahoj1200
Ahojky tak dneska tu máme další knižní typy

Zdají se psům sny
další publikace z pera úspěšného autora- vtipná, zábavná a poučná kniha a psychologii psů: jak vnímají svět, jastli opracnu dovedou myslet, jak se dorozumívají, jak se učí, vývoj od štěněte. mnoho zajímavostí, které se v jiných kynologických příručkách nyvyskytují.
chť mě
seržantku D. D Warremovou z bostonského detektivního oddělení hned tak něco nepřekvapí, Charlene Rosalind Carter jí však sokonale zaskočí: prosbou o vyšetření své vlastní vraždy- Charlene je přesvědčena, že jí někdo usiluje o život. Dva roky po sobě zemřely dvě její nejlepší kamarádky- obě 21. ledna, obě rukou naznámého vraha. blíží se další 21 ledna a Charlene počítá hodiny do své smrti. Ale rozhodně se nevzdá bez boje... V D. D. však hlodá podezření: je Charlene obětí, nebo pachtelkou dokonalých zločinů? A co ji spojuje s chladnokrevnými vraždami bostonských pedofilů, které vypadají, jako by si někdo vyřizoval účty?


Spolubydlící
žě někdo vypadá jako šedá myška, ještě neznamená, že nám neudělá ze života peklo. Hledání nového spolubydlícího je pokaždé krok do neznáma. Jenomže Allie jonesová nemá jinou možnost. Vyhodila z bytu bývalého přítele Sama, protože jí připadá jako sázka na jistotu. Stydlivá šedá myška určitě nebude pouštět hlasitou muziku a nechávat na podlaze špinavé ponožky. a přece je na HAdře cosi divného. Nepokrytě Alii závidí, jak vypadá a jaký vede život A pak začnou ty obscéní telefonáty- Allie netuší, kdo jí volá, ale on zná její jméno. Potom se jí ztratí kreditní karty. A nakonec ke svému zdešení zjistí, že Hadřin šatník má naprosto stejný obsah jako ten její. Allie o tom nemá ani tušení. ale její unylá spolubydlící se s ní zdaleka nedělí jen o nájem. krvavá noční můra právě začíná...
Martan
je nejslavnějším mužem na Zemi. Má to však háček: není na Zemi...
před šesti dny se Mark watney jeko jeden z prvních lidí prošel po Marsu. Teď je přesvědčený, že bude první člověkem, který tem zemře. Malem zahynul v prašné bouří a zbytek jeho posádky odletěl v domění, že je mrtvý. Mark nemá
Nespavostjak odeslat zprávu, že přežil. A i kdyby se s lidmi na Zemi spojit dokázal, zásoby mu dojdou mnohem dřív, než by stačila dorazit pomoc. mark se však nevzdává. vyzbrojen pouze svým důvtipem, technickými dovednodtmi a nevyčerpatelným smyslem pro humer, který se pro něj najcennějším zdrojem síly, se pouští do tvrdého poje o přežití.
nespaost
sedmnáctiketý Parker se, jakmile usne, ocitá ve snovém světě toho, komu se naposledy před spaním podíval do očí. už to nedokáže dále snášet a pomalu umírá vyčerpáním. Pak však podká Miu, v jejímž snu dokáže usnout. Mie začnou hodit anonymní e- maily, které jí nahání hrůzu. Spojí si je s jeho nevysvětlitelným chováním a začne se mu vychýbad. jak jí jen přesvědčit, ža Parker není jejím nepřítelem?


Vím že tet vůbec nepíšu ale nevím mám nějakou krizi nic
tak to je vše a zatím čaukýýýs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama